:: روش های پرداخت وجه کالا

1-پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ( آنلاین )

- کلیه مشتریان فروشگاه کالاز می توانند در هنگام خرید کالا ، وجه سفارشات خود از طریق درگاه امن بانک ملت در سایت کالاز پرداخت کنند. پس از پرداخت موفق وجه کالا و دریافت کد رهگیری ، سفارش شما ثبت نهایی شده و دیگر نیازی نیست تا اطلاعات پرداخت را برای ما ارسال کنید پس از آن سفارش شما در مراحل آماده سازی و ارسال قرار میگیرد .
- هزینه سفارشاتی که به صورت آنلاین پرداخت شده باشند ( از درگاه بانک ملت ) فقط از طریق پست پیشتاز برای کلیه مشتریان ارسال میشوند.
- پیشنهاد ما ، پرداخت از طریق همین روش است چرا که علاوه بر تخفیف در هزینه ارسال از طریق این روش ، سفارشاتی که وجه آنها به این شکل پرداخت می شوند برای آماده سازی و ارسال در الویت قرار می گیرند و سریع تر ارسال می شوند .

آموزش پرداخت اینترنتی:
همه مشتریان فروشگاه کالاز می توانند وجه سفارشات خود را از طریق کارت های بانکی عضو شتاب به راحتی پرداخت کنند. اگر کارت بانکی شما مربوط به یکی از بانک های زیر است امکان پرداخت اینترنتی را دارید.

بانک های ( ملی، صادرات، تجارت، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین )
در هنگام اتصال به درگاه بانک جهت پرداخت اینترنتی وجه سفارشات خود ، اطلاعات زیر از شما خواسته می شود که باید آنها را داشته باشید :

1- شماره 16 رقمی روی کارت بانکی

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم :
شما قبل از انجام عملیات پرداخت ، باید رمز اینترنتی کارت بانکی خود را فعال کرده باشید که این رمز ، با رمز کارت بانکی شما فرق دارد. جهت دریافت رمز اینترنتی کارت بانکی خود ، میتوانید به یکی از دستگاه های عابر بانک (خودپرداز) مراجعه کنید و از قسمت مربوطه رمز دوم را دریافت کنید.

3- کد cvv2
این کد بر روی کارت یا پشت کارت بانکی شما حک شده که معمولا 3 یا 4 عدد می باشد و یک کد امنیتی هم محسوب می شود.

4- تاریخ انقضای کارت بانکی
تاریخ انقضای کارت بانکی روی آن نوشته شده که برای مثال به صورت 98/12  میباشد و شما برای پرداخت اینترنتی  به آن نیاز دارید .

2 - پرداخت در محل ( درب منزل )

- در این روش می توانید هزینه سفارشات خود را درب منزل و در زمان تحویل کالا به مامور پست تحویل دهید
- این روش پرداخت ، نسبت به روش پرداخت آنلاین در زمان ارسال سفارشات تفاوت دارد. سفارشاتی که به صورت پرداخت در محل ثبت می شوند ، نسبت به پرداخت آنلاین ممکن است دیرتر ارسال شوند.
- در حال حاظر امکان ارسال سفارشاتی که به صورت پرداخت در محل ثبت می شوند از طریق پست پیشتاز و سفارشی وجود دارد.
- برای کلیه شهرهای ایران به غیر از ( کیش و قشم ) سرویس پرداخت در محل توسط فروشگاه اینترنتی کالاز ارائه می شود.

نکته مهم
- زمانی که وجه سفارشات خود را در محل تحویل مامور اداره پست می دهید توجه داشته باشید که مامور پست جهت اطمینان دادن به شما برای صحیح و سالم بودن محتویات بسته بندی، حق باز کردن بسته بندی سفارشات را ندارد و این یک تخلف محسوب می شود. مطمئنا اگر مغایرت و یا مشکلی در محصول سفارش داده شده باشد می توانید از سرویس 7 روز ضمانت بازگشت استفاده کنید (اما با شرایط خاص)

برای پیگیری سفارشاتی که وجه آنها در محل پرداخت می شوند بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://itemtracking.post.ir/