راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی کالاز

در فروشگاه اینترنتی کالاز همواره سعی شده تا مشتریان عزیز بتوانند به سادگی مراحل خرید و ثبت سفارشات را انجام دهند به همین جهت ساده ترین راه را قرار داده ایم تا شما خریدی لذت بخش داشته باشید.
- برای خرید و ثبت سفارشات مطابق با مراحل گفته شده عمل کنید.

1- برای شروع ابتدا محصول مورد نظر را انتخاب کرده و مطابق تصویر زیر بر روی ( خرید ) کلیک کنید.

راهنمای خرید از کالاز

2- پس از مرحله اول زمانی که بر روی دکمه خرید کلیک کردید ، پنجره ای مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود که برای ادامه خرید باید بر روی (پرداخت نهایی) کلیک کنید.

راهنمای 2 خرید از کالاز

3 - در مرحله سوم به صفحه دیگری مطابق با تصویر زیر منتقل می شوید که باید به این صورت عمل کنید :

          1- ابتدا با دقت عنوان سفارش خود را بررسی کنید و از صحت آن مطمئن شوید
          2- قیمت واحد هر کالا در بخش دوم قابل مشاهده هست
          3- تعداد مورد نیاز از محصولی که سفارش می دهید را در بخش سوم انتخاب کنید
          4- در این بخش مجموع مبلغ محصولاتی که سفارش داده اید قرار دارد
          5- اگر کد تخفیف دارید ابتدا در بخش مربوطه کد را وارد کرده و بر روی ( اعمال ) کلیک کنید تا تخفیف بر روی سبد خرید شما اعمال شود ( اما اگر این کد را نداشتید ، این بخش را خالی بگذارید )
          6- استان و شهر خود را از این بخش انتخاب کنید
          7- در بخش هفتم جمع کل هزینه سفارشات شما (بدون احتساب هزینه پستی) قابل مشاهده هست. پس از اینکه موارد بالا را چک کردید و انجام دادید بر روی (ادامه خرید) کلیک کنید.

راهنمای 3 خرید از کالاز

4 - در این مرحله ، اگر مشتری جدید هستید و تا کنون از فروشگاه کالاز خرید نکرده اید بر روی عبارت (مشتری جدید هستید ؟) کلیک کنید. سپس اطلاعات زیر را وارد کنید:
- نام و نام خانوادگی
- آدرس ایمیل  ( ثبت آدرس ایمیل الزامی نیست اما چنانچه آدرس ایمیل را وارد نمایید، در پایان سفارش بلافاصله یک حساب کاربری پر امکانات به شما داده خواهد شد تا با ورود به پنل کاربری بتوانید سفارشات خود را مشاهده کنید و از وضعیت آنها آگاه شوید. کلیه ایمیل های شما جزو اطلاعات محرمانه فروشگاه کالاز هستند و به هیچ وجه استفاده تبلیغاتی نخواهند شد)
- آدرس پستی خود را به طور کامل همراه با شماره پلاک وارد کنید
- در صورتی که کد پستی در اختیار دارید ، آن را در بخش مربوطه وارد کنید ( اگر بنا به دلایلی کد پستی را در اختیار نداشتید می توانید یک شماره دلخواه وارد کنید ) وارد کردن کد پستی باعث می شود تا سفارش شما سریع تر به دستتان برسد.
- یک شماره موبایل در بخش آخر وارد کنید تا کد رهگیری و وضعیت سفارشات شما به صورت پیامکی برایتان ارسال شود.
سپس بر روی (ثبت اطلاعات و ادامه خرید) کلیک کنید.

راهنمای 4 خرید از کالاز

5 - اما اگر قبلا از فروشگاه کالاز خرید کرده اید و نام کاربری و رمز عبور در اختیار دارید کافیست مطابق با تصویر زیر بر روی عبارت (قبلا خرید کرده اید؟) کلیک کنید . سپس اطلاعات خود را جهت رفتن به مرحله بعد وارد کنید و بر روی ورود کلیک کنید.

راهنمای 5 خرید از کالاز

6 - در این مرحله  مشخص کنید که هزینه سفارشات را چگونه پرداخت می کنید و به چه نحوی باید سفارشات برای شما ارسال شوند.
- اگر در شهر اهواز ساکن هستید مورد اول را انتخاب و بر روی عبارت (خرید خود را ثبت کنید) کلیک کنید . پس از آن شماره پیگیری را دریافت می کنید.( توجه داشته باشید که ارسال سفارشات برای اهواز رایگان هست)
- اگر تمایل دارید هزینه سفارشات خود را درب منزل تحویل دهید و نیز به صورت پیشتاز ارسال شوند مورد دوم را انتخاب و بر روی عبارت (خرید خود را ثبت کنید) کلیک کنید که بعد از آن شماره پیگیری دریافت می کنید.
- اگر تمایل دارید هزینه سفارشات را درب منزل تحویل دهید و نیز به صورت سفارشی ارسال شوند مورد سوم را انتخاب و بر روی عبارت (خرید خود را ثبت کنید) کلیک کنید که بعد از آن شماره پیگیری دریافت می کنید.
- در صورتی که مطابق تصویر زیر مورد چهارم یعنی ( پرداخت آنلاین و ارسال با پست پیشتاز ) را انتخاب کنید و بر روی عبارت (خرید خود را ثبت کنید) کلیک کنید بعد از آن به درگاه امن بانک ملت جهت پرداخت هزینه سفارشات منتقل می شوید. ( مشتریانی که هزینه سفارشات را به صورت آنلاین پرداخت می کنند علاوه بر اینکه سفارشات آنها خیلی سریع تر به دستشان می رسد ، هزینه پستی هم برای این عزیزان نسب به روش های دیگر کمتر خواهد بود )

اگر مورد آخر را انتخاب کردید ( پرداخت آنلاین و ارسال با پست پیشتاز ) بر روی گزینه (خرید خود را ثبت کنید) کلیک کنید تا به درگاه بانک منتقل شوید.

راهنمای 6 خرید از کالاز

7 - پس از اینکه وارد درگاه بانک شدید مطابق تصویر زیر اطلاعات خواسته شده را وارد و بر روی پرداخت کلیک کنید ... سپس مجددا به سایت فروشگاه کالاز برگشت داده می شوید و شماره پیگیری دریافت می کنید.

اطلاعات خواسته شده در هنگام پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانک ملت بدین گونه هست :
- شماره کارت بانکی : بر روی کارت درج شده است
- رمز اینترنتی کارت : این رمز را می توانید با مراجعه به خودپرداز دریافت کنید ( توجه داشته باشید رمز اینترنتی کارت با رمز 4رقمی کارت جهت ورود به حساب بانکی تفاوت دارد )
- شماره شناسایی دوم (CVV2) : یک عدد 3 یا 4 رقمی هست که بر روی کارت یا پشت کارت بانکی درج شده است
- تاریخ انقضای کارت : روی کارت یا پشت کارت بانکی درج شده است

راهنمای خرید از فروشگاه کالاز

8 - بعد از اینکه هزینه سفارشات را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی پرداخت کردید ، مجددا با سایت کالاز برگشت داده می شوید و مطابق تصویر زیر شماره پیگیری دریافت می کنید .

راهنمای خرید از فروشگاه کالاز

اگر سوال ، مشکل و یا ابهامی در طول مراحل خرید داشتید از بخش تماس با ما مطرح کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی پاسخگوی شما باشند