تاریخ انتشار: 95-06-07 03:06:15 یکشنبه
(9629)

آموزش کار با دستگاه لیزر خانگی رمینگتون

دستگاه لیزر خانگی رمینگتون چیست؟
لیزر خانگی رمینگتون دستگاهی است ساخته شرکت Remington برای از بین بردن موهای زائد پوست که با استفاده از سیستم های نوری یا ( IPL ) کار می کند و از قدرت بالایی برخوردار است که در بین دستگاه های لیزر خانگی به دلیل داشتن سیستم چند فلشه محبوبیت زیادی در بین آی پی ال ها دارد. این نوع دستگاه لیزر مو، دارای چند مدل است که هر کدام دارای ویژگی هایی هستند اما از نظر کارکرد و نحوه کار دقیقا مشابه هم می باشند به همین دلیل در اینجا نحوه کار با لیزر خانگی رمینگتون مدل IPL6250 را آموزش می دهیم. پس تا انتها با کالاز همراه باشید.

معرفی بخش های مختلف
دکمه ها و علائم تعبیه شده بر روی دستگاه لیزر خانگی رمینگتون هر کدام دارای یک معنی و کارایی می باشد که باید کاربرد و نحوه استفاده هر کدام را بدانید.

دستگاه لیزر خانگی رمینگتون

1- کلید روشن/خاموش                 10- حسگر تون پوست
2- ورودی برق                              11- سیم قطعه ی دستی
3- پایه اصلی                                12- پنجره فلش
4- قطعه دستی                           13- حسگرهای تماس با پوست
5- دکمه فلش                              14- دکمه های آزاد کننده سری
6- دکمه انتخاب سطح انرژی         15- لامپ
7- نشانگر حالت خنک شدن          16- سری مخصوص بدن
8- نمایشگر وضعیت چراغ             17- کابل برق
9- نشانگر سطح انرژی                 18- پارچه بدون پرز

هشدارهای مهم
1- به منظور کاهش خطر سوختگی، برق گرفتگی، آتش سوزی یا وارد آمدن جراحت به افراد حتما به هشدارها توجه کنید.
2- از این دستگاه تنها برای کاربردهای در نظر گرفته شده، که در ادامه گفته می شود، استفاده کنید.
3- در صورت صدمه دیدن یا بد کار کردن دستگاه، از آن استفاده نکنید.
4- در صورت اتصال دستگاه به برق، آن را بدون مراقبت رها نکنید.
5- دو شاخه ی برق و کابل دستگاه را از سطوح داغ دور نگه دارید.
6- در صورت معیوب بودن کابل برق دستگاه، هرگز از آن استفاده نکنید. قطعه ی یدکی را می توانید از دفتر فروش کالاز دریافت کنید.
7- این محصول را در محدوده دمایی 15 تا 35 درجه سانتی گراد نگهداری نمایید.
8- تنها از قطعاتی که همراه با دستگاه ارائه شده اند استفاده کنید.
9- کابل برق را نپیچانید، تاب ندهید و آن را دور دستگاه نپیچید.
10- بدنه این دستگاه قابل شستشو و ضد آب نیست. دستگاه را داخل مایعات قرار ندهید. از دستگاه در مجاورت آب در وان حمام، لگن یا سایر ظروف استفاده نکنید. همچنین، دستگاه را به فضای بیرون نبرید.
11- اطمینان حاصل کنید که کابل  برق و شارژر خیس نمی شوند. در صورت که دستگاه داخل آب بیفتد، به آن نزدیک نشوید و فورا دوشاخه را از پریز جدا کنید.
12- هرگز دوشاخه دستگاه را با دستان خیس وصل یا جدا نکنید.
13- دستگاه و کابل برق را دور از دسترس کودکان زیر 8 سال قرار دهید.
14- این دستگاه برای استفاده تجاری یا کاربری در سالن های زیبایی طراحی نشده است.

راه اندازی دستگاه
در نخستین استفاده از دستگاه آی لایت، همانند استفاده نخست از هر محصول جدید دیگری، صبور باشید، چرا که مدت زمانی طول خواهد کشید که به طور کامل با عملکردهای دستگاه آی لایت آشنا شوید. در این صورت اطمینان داریم که سالیان سال از کاربرد این دستگاه لذت خواهید برد و رضایت کاملتان جلب خواهد شد.

نور پالسی شدید (آی پی ال) چیست و آی لایت چگونه کار می کند؟
آی پی ال (نور پالسی شدید) فن آوری با قابلیت های به اثبات رسیده است که بیش از 15 سال پیش تا کنون در سراسر جهان استفاده می شود. آی لایت از این فن آوری برای روشن کردن پوست با پالس شدید نور استفاده می کند. این پالس در زیر سطح پوست و وری ریشه ی موهای هدف عمل می کند و باعث توقف رشد مو می شود.

لیزر خانگی رمینگتون

انرژی موجود در پالس نور رنگدانه های تیره ی پوست را هدف می گیرد و بهترین نتایج در مورد موهای تیره مشاهده می شود. به منظور جلوگیری از هدف قرار گرفتن پوست تیره، از دستگاه آی لایت تنها باید روی نواحی دارای تون روشن تا متوسط پوستی (I-IV) استفاده کنید.

از آی لایت چه انتظاری دارید؟
نتایج استفاده از این دستگاه فوری نیستند و نتایج فردی متفاوت هستند. بسیاری از کاربران طی 2-1 هفته پس از آغاز درمان متوجه کاهش میزان موهای خواهند شد. در طول این مدت ممکن است به نظر برسد موها همچنان رشد می کنند، اما در واقع به بیرون رانده می شوند. موهای بدن طی چرخه ای سه مرحله ای رشد می کنند، که کل این چرخه ممکن است از 18 تا 24 ماه به طول بینجامد. تنها موهایی مستعد پذیرش درمان هستند که در فاز فعال رشد باشند. به این دلیل، به منظور دستیابی به بهترین نتایج، باید از چندین درمان مختلف استفاده شود.

لیزر موهای زائد رمینگتون

دوره درمان
دوره درمانی کامل یکبار در هر 2 هفته و به مدت سه دوره درمانی است. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد، و به منظور دستیابی به بهترین نتایج، ممکن است نیاز به درمان های چندگانه داشته باشیم. پس از درمان ممکن است رویش موهای جدیدی را شاهد باشید، که ظریف تر، روشن تر و دارای تراکم کمتری از موهای اصلی هستند. این رویش مجدد کاملا طبیعی است و باید انتظار آن را داشته باشید. پس از کامل کردن دوره درمانی اولیه، درمان های تکمیلی نتایج بهتری به همراه خواهند داشت. استفاده مداوم و منظم هفتگی نتایج بهتری را طی 12-6 هفته به بار خواهد آورد ( تن ها پوستی تیره تر به زمان طولانی تری نیاز خواهند داشت ).
توجه داشته باشید که در یک جلسه درمانی، نباید یک ناحیه از پوست را چندین مرتبه تحت درمان قرار دهید، چرا که این کار تاثیری در بازدهی و کارایی درمان نخواهد داشت و از سویی ممکن است سبب تشدید حساسیت های پوستی شود.

نوع پوست
- از این دستگاه بر روی پوست به طور طبیعی تیره استفاده نکنید، چرا که ممکن است سبب سوختگی، تاول زدن و تغییر رنگ پوست شود.
- از این دستگاه بر روی پوست برنزه یا پس از قرار گرفتن در معرض آفتاب استفاده نکنید، چرا که ممکن است سبب سوختگی یا آسیب پوستی شود.
- دستگاه آی لایت بر روی موهای به طور طبیعی سفید، خاکستری، بلوند یا قرمز بدن تاثیری ندارد.

نواحی عدم درمان با دستگاه
- از این دستگاه بر روی پوست سر یا گوش ها استفاده نکنید.
- از این دستگاه برای موهای صورت یا گردن خود استفاده نکنید. (فقط برای آقایان)
- از این دستگاه بر روی نوک پستان ها، هاله ی دور پستان ها یا اندام های تناسلی استفاده نکنید.
- در صورتی که در ناحیه تحت درمان خالکوبی یا آرایش های دائمی دارید، از این دستگاه استفاده نکنید.
- از این دستگاه بر روی لکه های قهوه ای تیره یا سیاه مانند خال های گوشتی، ماه گرفتگی ها یا کک مک ها استفاده نکنید.
- از این دستگاه بر روی ناحیه ای که اخیرا جراحی شده، جراحت عمقی، لیزر درمانی شده، زخم ها یا پوست دچار آسیب با سوختگی ها یا تاول ها استفاده نکنید.

آماده سازی برای استفاده

پنجره فلش با قابلیت محافظت از پوست در برابر اشعه ی ماورای بنفش تعبیه شده
هشدار: قبل از استفاده، همیشه پنجره فلش را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود آسیبی به لیزرها وارد نشده است.
هشدار: قبل از استفاده همیشه پنجره فلش را با پارچه ی بدون پرز که همراه دستگاه می باشد تمیز کنید.

پنجره فلش لیزر رمینگتون

حسگرهای تماس با پوست
این سیستم ایمنی از تابش تصادفی نور جلوگیری می کند. دستگاه نوری نخواهد تاباند، مگر اینکه هر دو حسگر تماس با پوست در تماس کامل با پوست قرار گیرند.

حسگر پوست لیزر خانگی رمینگتون

دکمه تابش نور
دکمه تابش نور بر روی قطعه دستی قرار داده شده است. از این دکمه برای فعال کردن تابش نور استفاده به عمل می آید.

لیزر خانگی رمینگتون

تون پوست خود را بررسی کنید
برای حصول اطمینان از اینکه رنگ پوستتان در محدوده مناسب قرار دارد و رنگ مویتان برای درمان با دستگاه آی لایت مناسب است، به نمودار رنگ پوست و مو در ابتدای دفترچه راهنمای دستگاه لیزر خانگی رمینگتون رجوع کنید. پوست ناحیه مورد نظر خود را در مقابل حسگر پوست قرار دهید، مطمئن شوید که پوست در تماس کامل با حسگر قرار دارد. اگر پوستتان مناسب باشد، صدای (بیپ) به گوش خواهد رسید و دستگاه روشن خواهد شد. اما اگر پوستتان نا مناسب باشد، صدای بیز خواهید شنید و دستگاه خاموش باقی خواهد ماند.
نکته: بر روی هر بخش از بدن که می خواهید درمان را شروع کنید، باید از حسگر پوست استفاده نمایید.

پوستتان را برای درمان آماده کنید
اطمینان حاصل کنید که ناحیه تحت درمان تمیز و بدون چربی، دئودورانت، عطر، آرایش، لوسیون و کرم است. موهای ناحیه ای که باید درمان شود را اصلاح کنید و مطمئن شوید که پوست تمیز و خشک است. هرگز از موم، اپیلاسیون، موچین یا سایر روش هایی که مو را از ریشه در می آورند استفاده نکنید، چرا که در صورت بیرون کشیده شدن مو، آی پی ال تاثیری نخواهد داشت.

آماده سازی دستگاه آی لایت به منظور استفاده
کابل قطعه دستی را از قطعه ی پایه ی آی لایت جدا کنید و مجددا قطعه ی دستی را روی پایه قرار دهید.
مطمئن شوید که کلید روشن/خاموش روی پایه در وضعیت خاموش قرار دارد.
کابل برق را از قسمت ورودی برق به پایه ی آی لایت متصل کنید.
کابل برق را به پریز دیواری متصل کنید.
کلید روشن خاموش را در وضعیت روشن قرار دهید.

انتخاب سطح انرژی
آی لایت مجهز به پنج سطح انرژی است. سطح 1 پایین ترین تنظیمات و سطح 5 بالاترین تنظیمات را دارند.
نکته: به منظور دستیابی به بهترین نتایج، همیشه از بالاترین سطح انرژی استفاده نمایید که باعث ایجاد ناراحتی در پوستتان نمی گردد.
هر زمان که دستگاه را روشن می کنید، دستگاه به طور خودکار بر روی سطح انرژی 1 تنظیم می شود. برای تغییر سطح انرژی، دکمه ی انتخاب سطح انرژی را بفشارید.

سطح انرژی دستگاه لیزر رمینگتون

نحوه درمان
1- پنجره فلش را محکم در برابر پوست قرار دهید مطمئن شوید که حسگرهای تماس با پوست به طور کامل در تماس با پوست باشند.
نکته: هنگامی که حسگرهای تماس با پوست کاملا در تماس با پوست باشند، صدای (جیر جیر مانندی) را خواهید شنید و نمایشگر وضعیت لامپ به رنگ سبز درخواهد آمد.
2- دکمه فلش را برای تاباندن نور فشار دهید. باید انتظار مشاهده ی تابش نور روشنی (مانند فلش دوربین عکاسی) را داشته باشید، و گرمای ملایمی را روی پوست خود احساس کنید.
3- دستگاه را به ناحیه ی بعدی حرکت دهید و درمان را با الگویی چهارخانه مانند به پیش ببرید تا پوشش کامل ناحیه تحت درمان تضمین شود.

- برای حالت تک فلشه، هرگاه می خواهید به ناحیه بعدی بروید، دکمه فلش را فشار دهید.
- در حالت چند فلشه، انگشت خود را بر روی دکمه ی فلش نگه دارید تا دکمه در حالت فشرده باقی بماند. حال به آهستگی به سمت ناحیه بعدی حرکت کنید و از تماس کامل حسگر های تماس با پوست اطمینان حاصل نمایید. تایش بعدی نور ظرف 3 ثانیه خواهد بود.

نکته: در طول استفاده از حالت چند فلشه، اگر اجازه دهید دکمه فلش از حالت فشردگی درآید یا تماس با پوست ضعیف شود، درمان را با تکرار مراحل فوق از سر بگیرید.

مراقبت پس از درمان
پس از درمان، ممکن است سرخ شدگی جزئی یا گرمای خفیفی را روی پوست تجربه کنید. این حالت طبیعی است و به سرعت از بین خواهد رفت. برای جلوگیری از تحریک پوست پس از درمان، اقدامات احتیاطی زیر را انجام دهید:
- از قرار گرفتن در معرض آفتاب به مدت 24 ساعت پس از درمان خودداری کنید. پس از درمان، به منظور محافظت از پوست به مدت دو هفته از کرم SPF 30 استفاده کنید.
- حداقل تا دو هفته پس از آخرین درمان، از در معرض قرار گرفتن طولانی مدت نور آفتاب، مانند حمام آفتاب گرفتن، استفاده از تخت های سولاریوم، یا برنزه کردن پوست بپرهیزید.
- پس از درمان ناحیه مورد نظر را تمیز و خشک نگه دارید و آب فراوان بنوشید تا پوست مرطوب باقی بماند.
- تا 24 ساعت پس از درمان، حمام و دوش آب داغ نگیرید یا از اتاق های بخار و سونا استفاده نکنید.
- تا 24 ساعت پس از درمان، در ورزش های تماسی شرکت نکنید.
- در طول درمان اپیلاسیون نکنید (موم گذاشتن، کندن مو، بند انداختن یا کرم های موبر) اصلاح کردن مجاز نیست.
- از کرم های دکلره یا محصولات عطری به مدت 24 ساعت پس از درمان استفاده نکنید.

(30)
 • رها 1395-07-16

  چرا برای صورت استفاده نکنیم

  پاسخ مدیر:

  با سلام

  متن اصلاح شد... برای صورت و گردن (آقایان) نباید استفاده بشه به دلیل این که در این نواحی ریشه موها ضخیم هست و لیزر تاثیر چندانی ندارد. ممنون از این که در اصلاح مطالب به ما کمک می کنید.

 • سحر 1395-09-11

  باسلام...برای ناحیه تناسلی استفاده بشه ضررداره؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام

  خیر - لیزر خانگی رمینگتون یک سری جداگانه برای لیزر نواحی تناسلی داره و هیچ مشکلی در این ناحیه ایجاد نمی کنه.

 • پرنیان 1395-10-14

  با سلام و خسته نباشید.
  میشه درمورد فاصله زمانی دوره های اول درمان واضحتر توضیح بدید؟
  باید هفته ای یکبار مصرف بشه؟ تا چه مدت؟

  پاسخ مدیر:

  سلام خدمت شما

  دوره اول 3 ماه هست که باید هر دو هفته یکبار لیزر کنید... دوره دوم هم در صورت لزوم به همین صورت انجام میشه.

 • kosar 1395-11-09

  سلام.
  خدا قوت.
  قبل از استفاده کردن نباید ژل مخصوصی استفاده کنیم؟

  پاسخ مدیر:

  درود بر شما

  خیر نیازی به ژل نیست اما اگر در درجه قدرت بالا تحمل سوزش رو ندارید میتونید از سر کننده ها یا سرد کننده های پوست استفاده کنید.

  موفق باشید

 • Samira 1395-11-17

  سلام
  از چه سنی میشه از لیزر استفاده کرد
  ممنون نیشم جواب من بدین

  پاسخ مدیر:

  سلام 

  از سن 18 سال به بالا میتونید استفاده کنید...

 • Mah malih 1395-12-02

  سلام و خسته نباشید خواستم بدونم ipl romington مدل 6250 تهیه نمودم یک سری داشت برای ناحیه تناسلی فرمودید سری جدا باس استفاده بشه آیا سری جدا باس تهیه کنیم یا پکیج شاملش میشد که به بنده ندادند؟

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود 

  لیزر 6250 رمینگتون فقط 2 سری برای صورت و بدن داره و سری مخصوص بیکینی همراه این دستگاه نیست... در واقع مدل 6750 این برند سه سری داره که برای صورت بدن و بیکینی استفاده میشه ....

 • سارینا 1396-01-14

  سلام خسته نباشید ..من از دستگاه رمینگتون همون صورتی رنگ استفاده میکنم ..داشتم کار میکردم باهاش که یه لحظه اون قسمت ساعت شنی خنک کننده دستگاه یهو نارنجی شد و جیر جیر کرد ..منم سریع دستگاه رو خاموشکردم..تازگیا خریدمش ..ینی مشکلی پیش اومده باید چیکار کنم

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  لطفا با بخش خدمات پس از فروش تماس بگیرید...

  021-66120671

  021-66120659

  021-66120682

 • Sara66 1396-01-29

  با سلام
  ببخشيد از چه مدل ميتوان براي صورت و گردن آقايان استفاده كرد ..؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  از تمام مدل های دستگاه های لیزر خانگی میشه استفاده کرد فقط بخش هایی از صورت آقایون که ریش وجود داره نباید لیزر بشه.... 

 • مهشید 1396-02-01

  سلام خسته نباشید ....
  میخواستم بدونم که تعداد شات های دستگاه نامحدود می باشد؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  بله - تعداد شات نامحدود هست....

 • سارا 1396-02-06

  با سلام و خسته نباشید، میخواستم بدونم چطور بفهمیم که از کدام درجه برای رنگ پوست باید استفاده کرد؟! و همینطور برای بیکینی؟

  پاسخ مدیر:

  لیزر های خانگی این قابلیت رو دارن که درجه قدرت دستگاه توسط استفاده کننده نغییر داده شود ... برای اینکه دستگاه را برای استفاده جهت بخش های مختلف بدن آماده کرد باید از سری های مخصوص به همان قسکت از بدن استفاده کرد.

 • رزا 1396-02-22

  سلام وقت بخير
  ميخواستم بدونم استفاده از اين دستگاه درد و جاي سوختگي داره؟
  نيازي هست بي حس كننده استفاده كنيم؟
  و اينكه در هنگام درمان نياز به استفاده از عينك هست؟
  مرسي

  پاسخ مدیر:


  با سلام و درود فراوان

  - در درجه های بالاتر کمی سوزش داره که این سوزش و درد طبیعی هست.
  - اگر به هیچ عنوان تحمل سوزش و درد رو ندارید میتونید از ژل های بی حس کننده و خنک کننده پوست استفاده کنید.
  - هیچ نیازی به عینک نیست... دستگاه مجهز به فیلترهای uv هست. 

  موفق باشید

 • سروه 1396-03-24

  سلام. وقت بخیر. من به تازگی دستگاه لیزری که دو سری بدن و صورت رو داره خریدم. خواستم بدونم برای استفاده ناحیه تناسلی میتونم از سری مخصوص صورت استفاده کنم؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام

  خیر... سری های دستگاه با توجه به حساسیت هر بخش از بدن ساخته شدن و نباید برای قسمت های دیگه ی بدن استفاده کرد...

 • اتنا 1396-03-27

  ضمن عرض سلام. امکان خرید دستگاه بصورت 3قسط وجود دارد؟
  باتشکر

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  خیر- فروش به صورت نقدی هست.

 • سارا 1396-04-05

  سلام. من این دستگاه خریدم موقع استفاده دردش اذیتم میکنه، حتی درحه پایین استفاده کردم با درجه 2 هم پوستم تا چندروز قرمز شده بود. اصلا اگه درحه 1 بزارم تاثیری داره ؟ و واسه درد چه ژل یا بیحس کننده ای میتونم استفاده کنم که مشکلی نداشته باشه ؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  قرمزی پوست طبیعی هست و از بین میره... از درجه های پایین تر برای قسمت هایی که ریشه مو ضخیم تر هست استفاده کنید و جاهایی که ریشه مو نازک هست از درجه بالاتر استفاده کنید. برای کم کردن سوزش و درد هم میتونید از پوماد زایلاپی یا کمپرسور یخ استفاده کنید.

  موفق باشید

 • deniz 1396-04-13

  یکی از آشما هامون اخریداری کرده بودند می گفتند که بعد یه مدت شات هاش تموم میشه بابد بندازیش سطل اشغال من هم می خوام خریداری کنم ولی میترسم بابت این موضوع.
  ایا شات هاسو میشه مثلا تمدید کرد ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود

  لیزر خانگی رمینگنون 6750 شات های نامحدود در اختیار شما قرار میده و شما فقط یکبار هزینه خود دستگاه رو میدید و دیگه هزینه ای بابت تعویض قطعه یا قطعاتی نمی پردازید...

  موفق باشید

 • مریم 1396-04-14

  سلام ایا در این دستگاه سوختگی هم وجود داره ؟؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  هیچ یک از لیزر های خانگی موجود در سایت کالاز چنین مشکلی رو ایجاد نمیکنن... همه دستگاه ها دارای تاییدیه از سازمان های مربوط به کیفیت و سلامت مثل FDA دارن و تایید شده هستن.

  موفق باشید

 • Bahar 1396-04-16

  سلام اندازه مو بايد چقدر باشه من هرچى ميزنم اصلا موهامو از ريشه از بين نميبره همش تيز تيز باقى ميمونه انگار كه شيو كردم

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود

  قبل از لیزر کردن باید قسمتی از مو که بیرون پوست هست با تیغ شیو بشه و بعد لیزر کنید که اشعه روی بخش داخلی مو ( فولیکول و پیاز مو ) تاثیر بزاره...

 • نازنين 1396-04-31

  سلام و عرض ادب
  چطور با دستگاه كار كنيم كه جايي از سطح پوست فراموش نشود و جايي دو بار نور نخورد؟ بعضي استفاده از مداد سفيد و كادربندي را پيشنهاد مي كنند ايااينكار لازم است؟ و اصولا لازم است تمام سطح پوست دقيقا نور ببيند يا هر مربع از سر دستگاه روي أطراف ان هم اثر مي كند؟
  سوْال بعدي : فروشنده براي نتيجه گرفتن بهتر گفته: دو ماه اول هفته اي يكبار استفاده كنم دو ماه دوم دو هفته يكبار و دو ماه سوم سه هفته يكبار، (مجموعا ٦ ماه) ايا اين طرز استفاده براي پوست يا بدن ضرر دارد يا خير؟
  سوْال اخر: دقيقا براي چه قسمتهايي از صورت اين دستگاه قابل استفاده است؟ مثلا براي پشت لب مي توان استفاده كرد يا خير؟
  با تشكر

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  برای اینکه تمام بدن رو لیزر کنید و جایی رو از قلم ندازید همین روشی که فرمودید خوب هست... روش استفاده طبق گفته کارشناسان سازنده این دستگاه هر دو هفته یکبار به مدت سه ماه هست... و اگر با یک دوره نتیجه مطلوب نگرفتید باید دوره دوم رو هم انجام بدید.

  تمام قسمت های صورت رو میتونید لیزر کنید فقط نزدیک چشم ها ممنوع هست....

  موفق باشید

 • الميرا 1396-05-12

  سلام ببخشيد روي سري هاي دستگاه نزدن كه كدوم براي كجاي بدن هست از كجا بايد فهميد؟ توي دفترچه راهنماشم نبود

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود

  بر روی هر سری مشخص شده... مثلا سری صورت ، تصویر صورت و سری بدن تصویر یک بدن درج شده ...بیکینی هم همین طور...

  موفق باشید

 • نگارجون 1396-05-16

  سلام
  من دستگاه جدید ک شامل سه سری هست رو خریداری کردم
  بهم گفتن در اولین استفاده نتیجه رو میبیند
  چند هفته پس از استفاده اول نتیجه مشخص میشه؟؟
  ممنون میشم بهم پاسخ بدید

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود

  در حین دوره به مرور شما تغییرات رو حس میکنید و اگر سوزش رو در زمان لیزر کردن به خوبی حس کردید نشان از این است که موها از داخل در حال از بین رفتن و سوختن هستند. همچنین به خاطر اینکه شرایط پوست هر کس با دیگری متفاوت هست زمان مشخصی برای مشاهده اولین نتیجه نیست و حدودا بین 2 تا 4 هفته هست. 

 • Nana 1396-05-18

  سلام وقت بخیر ببخشید من یک جلسه لیزر کردم با دستگاه iplدکتر به من گفت باید از یک هفته قبل شیو کنی و دیگه شیو نکنی تا موها در بیاد بعد از انجام لیزر گفت فرداش میتونی شیو کنی میخواستم بدونم این روند درسته؟

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود

  خیر... قبل از لیزر باید شیو کنید تا مویی روی پوست باقی نمونه.... لیزر باید بخش داخلی مو رو مورد هدف قرار بده و با بخش بیرونی کاری نداریم.... 

  موفق یاشید

 • سارینا 1396-05-20

  سلام خسته نباشید ..
  من الان ۹ماه هستش که دارم از دستگاه رمینگتون صورتی برای زیر بغل و بیکینی استفاده میکنم ..موها بهتر از قبل شده اما اصلا موها اونجور که باید از بین نرفته ..فقط انگار نازک تر و کرکی تر شدن ..ولی هرروز شاهد رشد موها توی بدنم هستم و باید کلا شیو کنم با ژیلت ...هردوهفته یک بارم دارم این عمل رو تکرار میکنم ..خیلی خسته شدم چرا موها رو از بین نمیبره ؟؟؟ممنون میشم جوابمو بدید

  پاسخ مدیر:

  سلام

  برای بررسی بیشتر لطفا به پزشک مراجعه کنید... ممکنه مشکل هورمونی وجود داشته باشه.... و یا طبق دستورالعمل عمل لیزر انجام نمیشه...

 • ارزو 1396-05-29

  ببخشید دستگاه لیزر من وضعیت چراغش چرا نارنجی میزنه ؟؟لطفان راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ مدیر:

  با سلام

  مدل دستگاهتون رو بفرمایید....

 • Parisa 1396-06-09

  سلام . من حدودا ٥ ماه پيش دستگاه ليزر رمينگتون مدل ٦٧٥٠ رو خريدم همونى كه صورتى هستش. ٣ تا سر داره واسه نواحى مختلف بدن.
  خيلى خيلى راضى هستم. ميتونم بگم در عرض ٦ جلسه استفاده ٨٠ درصد موهاى بدنم از بين رفته. پيشنهاد ميكنم بجاى رفتن به كلينيكهاى ليزر و صرف وقت و هزينه اين دستگاه رو واسه خودتون بخرين. به نظر من عاليه.

  پاسخ مدیر:

  با سلام

  ممنون از شما که تجربه خریدتون رو به اشتراک میزارید.

  موفق باشید

 • Z.p 1396-06-20

  سلام
  میخواستم بپرسم که چرا برای زیر ۱۸ سال نباید استفاده کرد؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام و ورد

  به خاطر حساس تر بودن پوست در افراد زیر 18 سال و طبق بررسی های انجام شده بر روی پوست و موی این دسته از افراد، گفته شده که لیزر کردن برای افراد زیر این سن ممکن است ضررهایی داشته باشد...

  موفق باشید

 • شیوا کریمی 1396-07-03

  سلام خسته نباشید
  قیمت دستگاه لیزر 3 سریتون چقدره؟ میتونیم سفارش بدیم برام بفرستین ؟ مازندران هستم

  پاسخ مدیر:

  با سلام

  قیمت در سایت درج شده... سفارش رو ثبت بفرمایید تا براتون ارسال بشه.

  موفق باشید

 • فرزانه 1396-07-15

  سلام، من به تازگي دستگاه ليزر رمينگتون خريدم ، استفاده كردم براي تميز كردن سري اون توي دفترچه راهنما نوشته از الكل جواحي استفاده بشه ، ميشه راهنمايي كنيد از كجا ميشه تهيه كرد و آيا همون الكل سفيد؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  از الکل سفید استفاده کنید .... پنبه رو به الکل آغشته کنید . نم اون رو بگیرید و به آرامی سری دستگاه لیزر رو تمیز کنید. توجه کنید که پنبه آغشته به الکل نیابد زیاد نم دار باشد ... تنها کمی رطوبت داشتن پنبه، برای انجام کار کافیست.

  موفق باشید

 • فريده 1396-07-20

  سلام ،خسته نباشيد
  ممنون ميشم كه يه توضيحي واسه تميز كردن سري دستگاه ليزر بديد،واينكه تو دفترچه راهنما نوشته شده ميتوانيد با يك دستمال بدون پرز و الكل تميز كنيد و بعد از دستمال مخصوص استفاده كنيد!؟
  من از يكي از سري ها كه مخصوص تمام بدن هستش اولين باره كه استفاده كردم يه سري لكه هايي روي سري بوجود امده كه با دسمال مخصوص تميز نميشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد،
  اگه اين سري ها مشكل دار بشن ايا يدك انها را ميشه از نمايندگي تهيه كرد يا نه؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  برای ضد عفونی و تمیز کردن سری های دستگاه رمینگتون از پنبه آغشته به الکل استفاده کنید اما توجه داشته باشید که پنبه نباید زیاد نم دار باشد ...تنها کمی رطوبت داشتن پنبه برای تمیز کردن سری دستگاه کافیست...لکه های ایجاد شده بر روی پنجره لیزر طبیعی هستن و نیازی نیست پاک شوند.. برای تهیه لوازم جانبی دستگاه از بین برنده موهای زائد رمینگتون میتونید از نمایندگی اقدام کنید.

 • مطهره 1396-07-22

  با سلام .برای استفاده از این دستگاه در نواحی مختلف بدن مثل پشت لب یا کشاله ران که پوستهای حساسی دارن از چه درجه ای باید استفاده کرد؟این دستگاه موهای نازک بدن رو هم تحت تاثیر قرار میده؟ متشکر

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود

  برای لیزر نقاطی که موهای نازک تر وجود دارد از درجه قدرت پایین و نقاطی که موهای ضخیم وجود دارد درجه قدرت بالاتر استفاده کنید. و لیزر، موهای نازک هم از بین میبره حتی موهای کرکی....

  موفق باشید 

 • شیخی 1396-07-26

  سلام ببخشید این لامپهای نامحدود که داخل عکس نشون داده شده جدا میشه

  پاسخ مدیر:

  با سلام و درود

  در دستگاه رمینگتون سری های متفاوت وجود داره که قابل تعویض هستند. 

  موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید
*
*