تاریخ انتشار: 95-03-28 17:03:02 جمعه
(2287)

چگونه بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی را انتخاب کنیم

امروزه گرایش خانم ها و آقایان جوان به لیزرهای خانگی نسبت به لیزر های کلینیکی افزایش چشمگیری داشته به طوری که شرکت های زیادی مانند تریا بیوتی، فیلیپس، رمینگتون و لیزر سیلک پرو ... تلاش و سعی زیادی برای جلب اعتماد علاقمندان به این دستگاه های لیزر می کنند. شاید شما هم به فکر خرید یک دستگاه لیزر موهای زائد خانگی باشید و سوالات زیادی هم در فکرتان قرار دارد که به دنبال پاسخ آنها هستید. در این مقاله کوتاه اما مفید مواردی رو به شما ارائه خواهیم داد که بعد از آن می توانید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را با قیمت مناسب خریداری کنید. پس در ادامه با بلاگ کالاز همراه باشید.

اهمیت رنگ پوست و مو در انتخاب لیزر خانگی
یکی از مواردی که در انتخاب دستگاه لیزر اهمیت دارد رنگ پوست و موی شماست. تقریبا همه دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی دارای مشخصه رنگ پوست و مو هستند که مناسب ترین رنگ مو و پوست را برای کارکرد صحیح دستگاه مشخص می کنند. اگر رنگ پوست و موی شما برای کارکرد دستگاه مناسب باشد حداکثر نتیجه مطلوب را بعد از دوره درمان خواهید گرفت.

تکنولوژی به کار رفته در دستگاه لیزر موهای زائد
در هر دستگاه از بین بردنده موهای زائد یک تکنولوژی خاصی برای لیزر موها استفاده شده است. در حال حاضر دو مدل تکنولوژی در دستگاه های لیزر خانگی وجود دارد که IPL و لیزر دایود هستند. IPL با ارسال پالس های شدید نوری به طور یکنواخت به پوست، باعث کم شدن و در نهایت حذف موهای زائد پوست می شود و معمولا قیمت کمتری نسبت به لیزر دایود دارد. اما لیزر دایود با ارسال یک طیف نوری مشخص به صورت متمرکز فولیکول مو را مورد هدف قرار داده و معمولا اگر به درستی استفاده شود نتیجه خوبی به همراه دارد. همچنین دستگاه های لیزر دایود نسبت به IPL ها کمی گران تر نیز هستند.

تفاوت لیزر و ipl
دستورالعمل و راهنمای استفاده از دستگاه
استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی بسیار آسان است و هیچ گونه تخصصی نیاز ندارد اما اگر به درستی استفاده نشود ممکن است عوارض جدی را به همراه داشته باشد. ( توصیه می کنیم که مقاله مهم ترین مضرات لیزر موهای زائد را هم مطالعه بفرمایید. ) توجه داشته باشید حتما در هنگام خرید دستگاه لیزر خانگی راهنما و دستورالعمل ها همراه دستگاه باشند.

هزینه های جانبی و قطعات تعویضی در دستگاه
توجه داشته باشید در برخی از دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی پس از یک مدت مشخص شده باید کارتریج و یا سری دستگاه تعویض شود که خوب این یک هزینه اضافی محسوب می شود. اما دستگاه هایی که دارای لیزر دایود نیز هستند هیچگونه قطعات مصرفی یا تعویضی ندارند بنابراین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر نیز هستند.

تاییدیه و مجوزهای اخذ شده توسط دستگاه مورد نظر
این مورد بسیار مهم است. اینکه دستگاه لیزر چه مجوزهایی دارد می تواند در انتخاب شما کمک زیادی کند. توصیه می کنیم در مورد انواع مجوزهایی که معمولا به دستگاه های لیزر داده می شود تحقیق کنید.

مجوز دستگاه لیزر خانگی

از مقایسه ها استفاده کنید
اگر 2 یا 3 مدل دستگاه لیزر موهای زائد خانگی را انتخاب کرده اید و نمی دانید کدام را انتخاب کنید می توانید از سیستم های مقایسه محصول در سایت های اینترنتی استفاده کنید. با این کار به راحتی می توان با استفاده از مقایسه کردن بهترین دستگاه لیزر را انتخاب کرد.

مقایسه دستگاه های لیزر موهای زائد

کلام آخر
اگر به درستی موارد گفته شده در بالا را بررسی و انجام دهید می توانید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی که متناسب با شرایط شما هست را انتخاب کنید و بهترین نتیجه را بعد از دوره درمان موهای زائد بگیرید.

(1)
 • الناز 1395-10-18

  با سلام ایا به طوراقساطی میتونم هزینشوپرداخت کنم

  پاسخ مدیر:

  با سلام

  خیر - هزینه‌ی دستگاه ها باید به صورت نقدی پرداخت شود...

  با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید
*
*