تاریخ انتشار: 95-07-05 15:07:00 دوشنبه
(6984)

لیزر موهای زائد بدن آقایان و سوالات متداول

گاهی اوقات وجود بیش از حد مو بر روی بدن می تواند آزاردهنده باشد و زیبایی را تا حدودی کمتر کند که برای رفع این مشکل روش های زیادی مثل موم، تیغ و یا لیزر موهای زائد وجود دارد. در کنار خانم ها ، آقایان هم به شدت علاقه دارند تا پوستی بدون مو و صاف داشته باشند که برای رسیدن به آن از روش های معمول مثل تیغ و یا موم استفاده می کنند. اما روشی که این روزها محبوبیت زیادی در بین آقایان پیدا کرده لیزر موهای زائد بدن بوده که در ادامه به سوالاتی در مورد این موضوع پاسخ می دهیم.

اگر از آن دسته از افراد هستید که تصور می کنید لیزر موهای زائد عوارض شدید دارد پیشنهاد می کنیم مقاله ( مهم ترین مضرات لیزر موهای زائد ) را مطالعه نمایید.

موهای زائد در آقایان در چه بخش هایی از بدن بیشتر رشد می کند؟
مو به طور طبیعی در قسمت بالای سر، ابروها ، مژه ها ، روی دست ها و پاها قرار دارد اما موهای زائد به موهای ناخواسته ای گفته می شود که در نواحی غیر معمول مثل زیر چانه و دو طرف صورت رشد می کند. در آقایان مو تقریبا در تمام نواحی بدن به غیر از کف پا و دست ها وجود دارد و در مقایسه با خانم ها موهای زائد کمتری دارند.

پس آقایان می توانند برای حذف موهای بدن کاری کنند؟
همون طور که گفتیم مو بر روی بدن آقایان به صورت طبیعی وجود دارد و حذف موهای زائد برای آقایان کاربرد زیادی ندارد اما اگر مردی بخواهد موهای بدن خود را به صورت دائمی حذف کند می تواند از روش لیزر موهای زائد استفاده کند.

چه تفاوتی بین لیزر موهای زائد در زنان و مردان وجود دارد؟
لیزر موهای بدن مردان تقریبا با لیزر موهای زائد زنان در روش تفاوتی زیادی ندارد . تنها تفاوت در تعداد جلسات لیزر است که برای مردان با توجه به بیشتر بودن تراکم موهای بدن باید جلسات بیشتری را لیزر کنند.

آیا لیزر برای مردان عوارض جدی ندارد؟
خیر - در صورتی که بهترین دستگاه برای لیزر انتخاب شود هیچ گونه عوارضی برای مردان وجود ندارد. اما نوع دستگاه و انتخاب یک دستگاه لیزر بی کیفیت می تواند عوارضی را بر جای بگذارد. بهترین دستگاه برای از بین بردن موهای بدن مردان سیستم های لیزر  و بدترین دستگاه ، سیستم های ipl هستند. 

کلام آخر
به طور کلی لیزر موی بدن برای مردان یک موضوع شخصی و تصمیم به انجام این کار بستگی به خود فرد دارد . اگر وجود این موها بر روی بدن یک مرد آزاردهنده هست می تواند برای از بین بردن  آن از روش لیزر استفاده کند

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*